Vaata ka:

Tutvustus

Lasnamäe Sportmängude Maja on avatud

  • septembrist kuni 31. maini E – P 8.00-22.00. Riigipühadel suletud.
  • juunist kuni 31. augustini E – R 9.00-17.00. L, P ja riigipühadel suletud.
    Täiendavalt avatud vastavalt ettetellitud kasutusaegadele.

Hoone on ehitatud 1957. aastal ja anti 2001. aastal Tallinna Lasnamäe Sportmängude Kooli poolt üle linnaasutusele Pirita Spordikeskus. Alates 16. juulist 2001 on spordibaas Pirita Spordikeskuse filiaal ja kannab nime Lasnamäe Sportmängude Maja.
Hoones on pallimängude saal ja jõusaal.
Pallimängude saal 619,44 m² (35,6 x 17,4 x 9). Põhiliselt mängitakse korvpalli. Lisaks on võimalus mängida ka võrkpalli ja läbi viia muude spordialade treeninguid.
Jõusaal 59 m². Kasutatakse treening-gruppide jõutreeninguteks. Jõusaal on avatud kasutamiseks ka üksikisikutele.
Pallimängude saali põhikasutajad: Tallinna Ülikool/Kalevi korvpallimeeskond, Spordiklubi Nevox, Lasnamäe Korvpalliklubi, Jalgpalliklubi Ajax, Lasnamäe Vene Gümnaasium ja huvigrupid.
Lasnamäe Sportmängude Maja on koduks Korvpalliklubile Tallinna Ülikkool/Kalev, Korvpalliakadeemiale Tallinna Kalev ja Lasnamäe Korvpalliklubile.

Lasnamäe Sportmängude Maja (J. Koorti 25) teenindab ka territooriumil ja kõrvalasuval staadionil (M. Härma 14)  asuvaid rajatiste kasutajaid:
– Välikorvpalliväljak 
Välijõulinnak erineva laiusega topelt-rööbaspuud, topelt-kõhulihastepink, madalad rööbaspuud, 2-meetrine lõuatõmbekang, Monkey-bar horisontaal-, kald- ja vertikaalredel, kolmnurk-kang, lõuatõmbepuur, erinevatel kõrgustel lõuatõmbekangid.
Liivaväljak rannavõrkpalli ja rannatennise mängimiseks.
400 m betoonkattega ringrada kasutatakse suvel kiir-rulluisutamiseks (rollerirada), talvel kiiruisutamise treeninguteks ja võistlusteks ning avaliku uisurajana uisutamishuvilistele.
Kunstmurukattega keskväljakul (112x42m) on märgistatud ristipidi 4 jalgpalliväljakut (42x25m), keskväljakut kasutatakse ka ragbiväljakuna.
125 m pikkune kaugushüppekastiga jooksurada ja kuulitõukesektor asuvad staadioni kõrval.
Pickleballi (tennis) väljakud 3 tk.
– TEQ Ball B (jalgpall) lauaga väljakud 2 tk.

Kontakt

Asukoht
J.Koorti 25
13612 Tln
Tel 632 8000

Baasi juhataja
Kalle Kaskla
Tel 632 8000
E-post: lasnamae[ät]piritaspordikeskus.ee